košík funkční prádlo

Saltman ponožky

informace - Saltman ponožkySportovní ponožky pro aktivní život.

Ponožky jsou určené převážně pro letní aktivity, sálové sporty, ale i pro sportovní vyžití v zimním období. Ponožky Saltman jsou vyrobeny z funkčního high tech vlákna Coolmax®. Anatomický design ponožky, odpovídající zatížení jednotlivých částí nohy, je základem optimální funkce ponožky při extrémním sportovním použití.

Jak se projevuje funkčnost sportovních ponožek Coolmax®?


Speciální fyziologické vlákno Coolmax®, které díky svému vícelaločnatému příčnému profilu a jemné kapilaritě zajišťuje několikanásobně větší transport potu od pokožky a optimálně reguluje klima mezi chodidlem a obuví. Chodidlo zůstává suché a je zajištěna jeho dokonalá termoregulace.

Vysoký obsah vlákna Coolmax® zajišťuje dlouhou životnost ponožek při zachování funkčnosti.Ponožky SALTMAN® z vláken Coolmax®schnou v porovnání s ostatními materiály rychleji.

Údržba


Ponožky Saltman® se udržují běžným způsobem. Doporučuje se prát po každém použití, což zabraňuje bakteriálnímu rozpadu potu ve vlákně a tím nepříjemnému zápachu. Časté praní neovlivňje životnost ponožek a trvale udržuje jejich funkční vlastnosti.

Při praní se nesmějí používat avivážní prostředky, které snižují schopnost vlákna Coolmax® transportovat vlhkost.