košík funkční prádlo

ThermoCool

informace - ThermoCoolJe Vám příliš horko nebo příliš zima?

Všichni máme zkušenost s rozdílnými pocity při střídání pocitu tepla a chladu během sportovních aktivit,  kdy se mění intenzita zátěže zároveň s povětrnostními vlivy během dne a všichni známe negativní stránku tohoto jevu, který má vliv jak na komfort, tak  může zásadně ovlivnit náš sportovní výkon.

Protože se v průběhu dne nebo i během několika hodin mění úroveň naší aktivity a současně dochází ke změnám povětrnostních podmínek, inženýři vyvinuli unikátní přízi pro tkaniny a oblečení  nabízející oba tyto technické parametry. Zahřívá, když cítíte chlad a chladí, když cítíte teplo.

Thermocool je vlákno, ve kterém jsou spojené dvě naprosto odlišné vlastnosti a je navržené k optimalizaci přirozené tělesné termoregulační schopnosti: zajišťuje zchlazení odpařením nebo vyrovnání teploty dle potřeby nositele.

Jak ThermoCool pracuje?

Thermocool je kombinace vlákna Thermolite s dutým jádrem spolu s vláknem Coolmax s drážkovaným povrchem a poskytuje mimořádné výhody nad rámec toho, co lze očekávat pouze od jednoho druhu vlákna v přízi.Vysoká aktivita - schlazení uživatele
Vlhkost se odpařuje rychleji než u ostatních materiálů díky jedinečnému  vláknu s drážkovým povrchem, které významně transportuje vlhkost od těla uživatele. Vlákno s dutým jádrem zase zvyšuje cirkulaci vzduchu a soustřeďuje energii při procesu odpařování.


Nízká aktivita – vyrovnání teploty
Duté jádro ve vlákně svými vlastnostmi termoregulace chrání uživatele před výkyvy teplot a díky tomu také předejde zchlazení a nadměrné teplo rozptyluje do vzduchu.
Nabízíme tyto funkční prádla pro aktivní život: