košík funkční prádlo

ThermoLite

informace - ThermoLiteJedinečné termoprádlo SALTMAN® Vám přináší dokonalou tepelnou izolaci při neuvěřitelně nízké hmotnosti. Vaše tělo s termoprádlem SALTMAN® neztrácí tělesnou teplotu ani při extrémních podmínkách. Vy pak energii potřebnou pro vyrovnání tělesného tepla můžete ušetřit pro sportovní nasazení.

Jak funguje termoprádlo SALTMAN®?

Termoprádlo SALTMAN® je ušito z úpletu vyrobeného z dutých vláken ThermoLite®. Jedná se o speciální fyziologické high tech vlákno vyvinuté koncernem DuPont a distribuované společností Advansa. Termoizolační vlastnost vláken ThermoLite® je založena na speciální technologii jejich výroby, inspirované vlastnostmi srstí medvěda. Vzduch obsažený v mikrostruktuře dutých vláken se tělesnou teplotou ohřeje a dokonale zahřívá Vaše tělo.Termoprádlo SALTMAN® z dutých vláken ThermoLite® je dobře použitelné jako první vrstva oblečení (spodní prádlo), ale jeho vlastnosti dokážete nejlépe využit při jeho použití jako druhé vrstvy ošacení v kombinaci s funkčním spodním prádlem SALTMAN® - Coolmax® Active.

Při sportovní aktivitě se člověk potí. Vlhký pot zůstává na pokožce nebo se vsákne do oblečení a člověk cítí chlad. Nejlepší způsob jak zachovat tělesnou teplotu je vlhkost odvést od pokožky vně oblečení a zvenku ochránit oblečení proti vnikutí studeného vzduchu.Přesně tento princip využívá systém vícevrstvého oděvu SALTMAN®.

Úplet z ThermoLite® vláken používaných při výrobě termoprádla SALTMAN je testován a certifikován v laboratořích firmy Advansa a splňuje všechny předepsané paramentry.

Je lehký, prodyšný, příjemný na omak, nelepí se na pokožku.

Předčí konkurenční výrobky z jiných vláken v indexu hodnocení komfortu a má dvojnásobně vyšší termoizolační efekt.Údržba

Termoprádlo SALTMAN® se udržuje běžným způsobem. Doporučuje se prát po každém použití, což zabraňuje bakteriálnímu rozpadu potu ve vlákně a tím vzniku nepříjemného zápachu.

Časté praní neovlivňuje životnost prádla a trvale udržuje jeho termoizolační a funkční vlastnosti.

Při praní se nesmí používat avivážní prostředky, které snižují izolační schopnost vlákna.